КИНАРИ тайский массаж и СПА

Кинари клуб

Дорогі друзі, партнери та гості! Ми хочемо, щоб Ви знали про те, що не є для нас просто клієнтами – Ви наші гості і ми цінуємо Ваше ставлення до нас, то що Ви вибрали Кінарі в Києві, з цілого ряду салонів і центрів тайського масажу і SPA-салонів і приходите до нас за здоров’ям і позитивними емоціями.
Ми вважаємо, що основа успіху будь-якої компанії, це її клієнти і зробимо все, щоб не розчарувати Вас. Для тих, хто повертається  до нас знову і знову, ми випустили спеціальні карти, які покликані підкреслити наше ставлення до Вас і Ваші привілеї в очах оточуючих.

Це Карта Клубу Кінарі.

“Гостьова карта” Клубу Кінарі видається після 5 відвідувань салону тайського масажу і східного SPA Кінарі, або після внесення передоплати послуг салону в сумі 5000грн. або після одномоментного придбання 5 подарункових сертифікатів Кінарі.

Гостьова карта Клубу Кінарі дає право на 10% знижку на оплату послуг салону. 

Після 5 відвідувань салону, (або придбання 5 подарункових сертифікатів,) c Гостьовою Картою, Гостю підноситься “Клубна карта”, яка дає право на 20% знижку на оплату послуг салону. 

Клубна Карта, також вручається при одноразовому придбанні 10 подарункових сертифікатів, на всі послуги салону, тривалістю не менше години. 

Крім того, утримувачів “Клубних карт” очікують і інші приємні, корисні і гарні подарунки. 

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate