КИНАРИ тайский массаж и СПА

НОВІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ САЛОНУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Любі друзі!

Ваша безпека – наш пріоритет. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб нічим не затьмарити Ваш візит в тайський СПА Кінари. Заходи, що вживаються нами, покликані повністю виключити навіть найменшу ймовірність інфікування, а також зберегти здоров’я і вам і нашим співробітникам. 

              100% персонала тайського СПА КІНАРІ  вакциновано двома дозами  вакцини  Comirnaty                                                виробництва Phizer / Biontech  від нової коронавірусної  інфекции SARS-CoV-2

Згідно вимог МОЗ, ми дотримуємося правил підвищеної санітарної безпеки.   Просимо Вас ознайомитися з ними 

Правила санітарної безпеки в Кінари

Звертаємо Вашу увагу, що візит в салон найближчим часом, можливий тільки за умови попереднього запису. Виконуючи наказ МОЗ, в ході телефонної розмови, або листування, наші адміністратори зададуть Вам кілька запитань, що стосуються Вашого здоров’я. Ми гарантуємо при цьому, цілковиту конфіденційність і збереження Ваших особистих даних. 

 На час віднесення м. Київ до  ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ карантину, для відвідування салону,  необхідно пред’явити у  цифровому або паперовому вигляді, один из наступниих документів 

 

    • “Зелений” Сертифікат вакцинації від COVID-19    
    • Негативний результат ПЛР – тестувания давністю не більш ніж 72 години   
    • Довідку про перенесене захворювання COVID-19 давністю менш за 6 місяців
    • Довідку про медичні протипоказання до вакцинування

                                                                        Сподіваємося на порозуміння

Якщо напередодні візиту ви відчуєте якесь нездужання, або є ознаки респіраторного захворювання, настійно рекомендуємо відкласти візит до нас до наступного разу. 

ПІДГОТОВКА САЛОНУ ДО РОБОТИ.

Перед початком кожного робочого дня, ВСЕ співробітники проходять процедуру температурного скринінгу і забезпечуються необхідною кількістю захисних засобів, в яких знаходяться протягом всього робочого часу. У всіх приміщеннях салону проводиться вологе прибирання із застосуванням професійних дезінфікуючих засобів. Також, у всіх кабінетах і роздягальнях встановлені медичні бактерицидні ультрафіолетові лампи для обробки приміщень перед початком робочого дня і після кожного гостя. Для надання послуг, в салоні «Кінари» використовуються тільки попередньо оброблені професійні одноразові простирадла з нетканих матеріалів «Spun Bond», а також одноразова білизна і тапочки. Повітря в холі салону протягом усього робочого часу, обробляється бактерицидним УФ рециркулятором повітря.

Також, у всіх кабінетах і роздягальнях встановлені медичні бактерицидні ультрафіолетові лампи для обробки приміщень перед початком робочого дня і після кожного гостя. Для надання послуг, в салоні «Кінари» використовуються тільки попередньо оброблені професійні одноразові простирадла з нетканих матеріалів «SpunBond», а також одноразова білизна і тапочки. Повітря в холі салону протягом усього робочого часу, обробляється бактерицидним УФ рециркулятором повітря.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕД ВАШИМ ВІЗИТОМ

З першого дня нашої роботи, а це більше десяти років, ми ретельно дотримувалися стандартів і норм професійної санітарної гігієни. Це підтверджується нашим багаторічним членством у Тайській професіональній СПА асоціації, яка об’єднує провідні компанії та навчальні заклади у галузі традиційного тайського масажу та СПА, як в Таїланді, так і за кордоном. Зараз, в умовах боротьби з пандемією, ми посилили ці заходи і доповнили їх новими елементами.

Біля входу, Вас зустріне наш співробітник, який попросить Вас пройти процедуру миттєвого температурного скринінгу і скористатися спиртовмісним антисептиком для обробки рук. (Якщо температурний скринінг покаже цифри t – 37.2 і вище, або є зовнішні прояви респіраторного захворювання, ми будемо змушені відмовити Вам у відвідуванні салону.) Далі, адміністратор запропонує Вам безоплатно скористатися новою захисною маскою і запросить пройти далі в салон. Ми просимо Вас залишатися в цій масці протягом всього перебування в салоні. Ми збільшили часовий проміжок між процедурами, що дозволяє не тільки замінити абсолютно всі простирадла і рушники, але також, продезінфікувати за допомогою антисептика і бактерицидної ультрафіолетової лампи, а також провітрити кабінет після кожного гостя. Просимо Вас враховувати, що згідно з вимогами МОЗ, ми змушені обмежувати тривалість Вашого відпочинку після процедури 15 хвилинами. Перебувати в холі одночасно можуть не більше двох гостей. 

Бережіть себе, і до зустрічі!

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate