КИНАРИ тайский массаж и СПА

легенда Кінарі

Кінарі – одне з вищих божеств Буддизму. Кінарі (Kinari, Kinnaree, Ginnari, Ginaree) – один з найбільш привабливих і загадкових персонажів буддійської міфології. Легенди про Кінарі зустрічаються в тайської, кхмерської, лаоської літературі. Пісні і танці Кінарі описані в епічних творах відображають культуру Бірми і Стародавньої Індії. Найдревніших згадки про Кінарі датовані 12-14 століттям.
Кінарі – одне з вищих божеств, що живе в священних лісах Himaphan біля підніжжя гори Меру. Кінарі, на відміну від інших чільних божеств, найбільш близька людям, так як і сама є наполовину людиною, а ось друга половина Кінарі – лебідь. Найбільш поширений в тайському древньому мистецтві образ Кінарі – сліпуче красива жінка в ангельському одязі з казковими крилами. Кінарі-чоловіки в буддійської міфології називаються Kinnara або Kinnorn. Великий Будда з 136 своїх перебувань в різних іпостасях на Землі – чотири рази втілювався в Кінарі.
Маючи величезну палітру своїх проявів в різних буддійських культурах, образ Кінарі зводиться до сукупного символу: краси, витонченості і досконалості. Навіть в сучасній культурі Сходу широко відомі їхні танці, пісні та поезія. Наприклад, в Таїланді, ім’ям самої шанованої Кінарі Manorah названий танець: Manorah-Buchayan, який є одним з найцікавіших серед класичних танців Таїланду.
Кінарі – єдині з божеств, кому завдяки чарівним крил, вдавалося переміщатися з міфічного світу в світ людей. Саме їм притаманне чарівне мистецтво надихати! 

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate