КИНАРИ тайский массаж и СПА

Кінарі, традиційний тайський масаж та СПА

Ласкаво просимо в салон традиційного тайського масажу та SPA Кінарі.

Останнім часом східна система оздоровлення, як здавна називають тайський масаж, набуває все більшої популярності.
Навіть традиційна європейська медицина визнає, що традиційний тайський масаж унікальний як засіб профілактики захворювань хребта, зміцнення імунітету і в боротьбі зі стресом.
Засновники салону мають значний досвід роботи в сфері традиційного тайського масажу та навчалися мистецтву східного SPA менеджменту в Thai Heritage Spa School, Таїланд. Ми набиралися особистого досвіду і освоювали технології, відбираючи все найкраще і найефективніше. Бажання реалізувати накопичений досвід і привело у 2009 р. до відкриття салону в Києві. 

Кінарі, Тайський масаж та СПА стала першою українською компанією, прийнятою до Thai SPA Association – міжнародної організації, що об’єднує провідні SPA центри, салони традиційного тайського масажу, школи і академії масажу та ін., в Таїланді і в усьому світі. У нашому салоні представлені унікальні масажі з Південно-Східної Азії – це тайська, в’єтнамська, індійська, китайська, японська та гавайська техніки. У нас працюють висококваліфіковані фахівці з Таїланду, які закінчили всесвітньо відому медичну школу монастиря Ват По в Бангкоку, мають дипломи Північної школи масажу і рефлексології в Чіангмай, відомих SPA-шкіл, які отримали досвід роботи в провідних реабілітаційних центрах Таїланду, Малайзії, Індонезії та В’єтнаму.
Для наших фахівців, традиційний тайський масаж не просто робота – це спосіб життя, мета існування.і

Салон тайського масажу та східного СПА Кінарі. працює в Києві більше 10 років для найвимогливіших клієнтів, багато з яких бували в Таїланді, країнах Південно-Східної Азії і дуже добре знайомі з тонкощами східної системи оздоровлення.
Ваша вимогливість – кращий стимул для нас. А якщо Ви ще не пробували тайський масаж, то ми з радістю станемо Вашим провідником в світ східної системи зцілення.
Ми не просто відкрили в Києві ще один салон, де роблять тайський масаж, мета нашої роботи – забезпечити високу якість послуги в поєднанні з високим рівнем сервісу, яку зазначено першими місцями і заслуженими нагородами в численних рейтингах – “Компанія року 2018”, “Знак якості 2018”, “Лідер галузі 2016”, “Зірка якості 2015», “Підприємство року 2012” та багатьох інших .. 

Кінарі – це східний Клуб в Києві, куди можна прийти всією родиною, з друзями або колегами, щоб мати можливість хоч ненадовго опинитися в іншому світі, відволіктися від суєти і шаленого ритму життя у великому місті, допомогти тілу і душі знайти рівновагу і гармонію, доторкнувшись до давньої могутньої Системі Зцілення, якою є традиційний тайський масаж

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate