КИНАРИ тайский массаж и СПА

Подарункові Сертифікати на Тайський масаж і СПА програми

 

На жаль, ми вимушені призупинити роботу салону на час дії воєнного стану!

ТЕРМІН ДІЇ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ ПОДОВЖУЄТЬСЯ НА ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

просимо вибачення за незручності      

       Ми допоможемо Вам зробити Подарунок, який стане особливим і запам’ятається надовго тим, хто Вам доріг. Для того, щоб Ви могли подарувати враження, задоволення і радість своїм друзям і близьким, співробітникам або діловим партнерам, ми пропонуємо Вам Подарункові сертифікати для візиту в салон Кінарі.
Ви можете придбати Сертифікат на сеанс Традиційного тайського масажу. Це зручно тим, що нікого не поставить в незручне становище, тому що вартість Сертифікату не зазначена на ньому. Власнику Сертифіката залишиться лише зателефонувати нам і назвати адміністратору номер, вказаний на ньому. Все інше ми беремо на себе

Вартість Сертифікату на один сеанс Традиційного Тайського масажу становить 1100грн., або Ви можете придбати курс масажів будь якої тривалості та кількості.
              Гідною альтернативою є придбання номінальних подарункових сертифікатів 2000 Грн.
В цьому випадку, Гість може самостійно, або з нашою допомогою вибрати той масаж або SPA-послугу, які йому найбільш цікаві.
              Вартість номінального Сертифікату складає 2000 грн.
Ви також можете придбати Подарункові Сертифікати на будь-яку з програм, пропонованих в нашому салоні.
Вартість цього Сертифікату визначається обраною SPA Програмою. Це може бути, як звичайна SPA Програма, так і SPA День, або курс процедур оформлений у вигляді красивого, солідного, приємного та корисного подарунка
Доставка Сертифікатів, вартість яких становить не менше 1000грн, абсолютно безкоштовна (в інших випадках, вартість доставки – 40 грн.) Ви можете бути впевнені, що при виборі будь-якого з Сертифікатів, Ваш подарунок не залишиться непоміченим і принесе масу позитивних емоцій!

Термін дії Сертифікату складає 6 місяців з моменту продажу. Ви завжди можете уточнити термін дії, зв’язавшись з нашими адміністраторами і вказавши номер наявного Сертифікату

Дія Подарункового Сертифікату не поширюється на “Постійну акційну пропозицію”

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate