КИНАРИ тайский массаж и СПА

00КТМ

Королівський тайський масаж у чотири руки

Королівський тайський масаж або Йога масаж – унікальна за своєю ефективністю оздоровча практика – прекрасна альтернатива тренуванням в залі, а сила і глибина дії можуть мінятися відповідно до ваших побажань. Йога масаж для ледачих і для тих, у кого не залишається часу і сил вiдвiдувати тренування. Два майстри, працюючі синхронно, “розтягують” і “згинають” тіло людини в різні боки, це так звана пасивна йога.

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate