КИНАРИ тайский массаж и СПА

herbalcompress

СПА-програма “Тайські трави”

Програма з ефектом тайської трав’яної сауни має неперевершену оздоровлюючу і відновлюючу дію і складається з комбінації процедур : масаж і траволікування.
– Аромамасаж тіла виконується із застосуванням натуральних масажних і ефірних олій, які благотворно впливають на шкіру, роблячи її пружною і еластичною. Масаж має заспокійливу і відновлюючу дію на нервову систему, знімає м’язову і нервову напругу.
– SPA – масаж гарячими тайськими трав’яними компресами знімає залишкову м’язову напругу та усуває болі в м’язах і суглобах. Гарячі трав’яні компреси додають до цієї дії цілющий ароматерапевтичний ефект комбінації тайських трав.
Поєднання траволікування і масажу вкрай ефективне у боротьбі зі стресом і синдромом хронічної втоми. Під час сеансу ви повністю звільнитеся від сьогочасних проблем і отримаєте заряд позитивних емоцій. 

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate