КИНАРИ тайский массаж и СПА

Тайський масаж

Тайський масаж можна назвати одним з найбільш примітних елементів східної медицини і візитною карткою Таїланду.
Традиційний тайський масаж по праву вважають однією з найдавніших оздоровчих технік, так як виник він більше 2500 років тому. Правильна назва тайського масажу – Noad Phaen Boran, в перекладі це означає “давній” або “традиційний масаж”. Родоначальником тайського масажу називають лікаря з північної Індії – Дживака Кумара Бхака (або доктора Живаго), придворного лікаря та друга Будди.

Вважається, що вчення доктора Живаго досягло території сучасного Таїланду в другому – третьому столітті до нашої ери і збереглося до теперішнього часу. Носіями знань про тайський масаж в стародавньому королівстві Сіам були монахи-буддисти і придворні лікарі, звідси інша назва масажу – “Королівський”.

Тайський масаж здавна вважався не просто фізичною дією, а духовним ритуалом, тісно пов’язаним з буддистським вченням. Сеанс масажу розуміється як “метта”, що означає в буддизмі добровільне діяльне принесення добра. Перед масажем завжди виконується мантра, в якій масажист звертається до духу батька-засновника тайської медицини з проханням дарувати здоров’я і щастя стражденному: “Ми молимося за того, кого ми торкаємося, щоб він був щасливий і будь-яка хвороба була переможена”. Як і вся Південно-Східна медицина, тайський масаж заснований на вченні про невидимі енергетичниі меридіани, які пронизують людське тіло, і розташовані на них біологічно-активні точки Закупорка цих точок призводить до енергетичної блокади – порушення рівноваги і різних захворювань. Всі сучасні дослідники відзначають: енергетичні лінії дійсно існують, і вмілий вплив на них повертає пацієнтові здоров’я і душевну рівновагу.

Техніка тайського масажу – акупресура – це точкові натискання пальцями, всією долонею і навіть ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них. А ще – м’яке розтягування сухожиль і зв’язок, поступово доводячи розтяжку до фізіологічної межі. Протягом сеансу масажист опрацьовує кожну клітинку тіла пацієнта, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Мета масажу: гармонійне функціонування всіх органів, саме тому пацієнт після масажу відчуває себе майже заново народившимся.

Цікаво, що тайський масаж – це практика, що склалася впродовж багатьох століть, яка об’єднує найбільш ефективні прийоми і кращі техніки Південно-Східної Азії. Так як техніка тайського масажу бере своє коріння в Індії, то в основі лежать аюрведа і йога, крім того масаж включає в себе глибоке точковий вплив японського шиацу і давньокитайського масажу стоп, а так же, бірманський масаж ногами.

Тайський масаж використовується для профілактики і лікування багатьох захворювань, але особливо ефективний при болях в попереку і суглобах, застійних явищах в кінцівках, а також при остеохондрозі різних відділів хребта, має заспокійливу, відновлює дію на нервову систему.

Салон Кінари пропонує для своїх гостей крім Традиційного тайського і аромамасажу – кращі масажні процедури Південно-Східної Азії. А так же власні ноу-хау, створені на основі комбінацій з кращих масажних прийомів тайських, філіппінських, балінезійські, в’єтнамських, китайських та японських майстрів масажу.

Приобрести Подарочные Сертификаты КИНАРИ сейчас!
Заполнив простую форму, Вы можете порадовать своих близких, друзей или деловых партнеров полезным и приятным подарком.  Заказанные Вами Сертификаты, в удобные для Вас место и время, доставит наш курьер.

  Выберите сертификат:
  Количество сертификатов:

  Придбати Подарункові Сертифікати Кінари зараз!
  Заповнивши просту форму, Ви можете порадувати своїх близьких, друзів або ділових партнерів корисним і приємним подарунком. Ваше замовлення Вами Сертифікати, в зручні для Вас місце і час, доставить наш кур’єр.

   Оберіть сертифікат:
   Кількість сертифікатів:

   Buy KINARI Gift Certificates now!
   By filling out a simple form, you can please your loved ones, friends or business partners useful and a nice gift. Your ordered Certificates, at a convenient place and time for you, will be delivered by our courier.

    Chosen сertificate
    Quantity сertificate